INFO

JAK SE PŘIHLÁSIT

Místo na kurzu je rezervováno po zaplacení zálohy 1.000,- Kč na účet číslo 2801531636/2010. Pro zahraniční platby v eurech IBAN CZ0320100000002301487413. Do zprávy pro příjemce platby je NUTNO uvést zkratku uvedenou u kurzu a Vaše jméno. př  CB7 Eva Botková – bez toho nepoznám na jaký kurz se hlásíte! (pokud uvedete i své tel.číslo, pošlu zprávu, že peníze dorazily)

CO SI VZÍT SEBOU

Tužka, guma, propiska,, pravítko, papíry obyčejné z tiskárny -bílé z obou stran, fén (na balerínky a celoročky nemusí mít každý, můžeme si půjčit, někdy ho ani nepoužijeme, ale je třeba botu dosušit před lepením. Na zimní botky raději berte!) Doporučené ještě: náplast bez polštářků, nebo tejp (nenechává lepidlo na rukou) – poslouží k ochraně prstů při dotahování stehů, gumové rukavice (fajn jsou ty od pečiva, či od pumpy), pracovní oblečení.  Nadšení tvořit a trpělivost – slibuji, že to bude zábava, ale i emoční trénink. 

CO VÁS ČEKÁ

BOTKY:
Kůže přírodní barvy, připravení střihu na Vaši nohu, dírky na šití – kdy šídlo a kdy kleštičky, barvení kůže – přes 20 barev, které je možno tónovat od světlého po tmavý odstín, jak barvy prolnout, jak dozdobit –  jak použít průrazníky a raznice, šablony, razítka, šití pevným sedlářským stehem,  lepení plotny,  začištění okrajů.

KABELKY:
Kromě barvení, šití, průrazníků a raznic vám ukážu jak se vytváří plastický vzor, na který není při šití botek dostatek času.

CHCETE KURZ U VÁS?

Máte kolem sebe kamarády, co by chtěli také botky a nechcete nikam jezdit? Zorganizujte kurz u Vás. Je třeba zajistit prostor, kde každý účastník bude mít místo, asi jako kdyby maloval na A3, ideálně u stolu se židlí. Pracovali jsme už i ve velikém obýváku na zemi, jen je to dobré účastníkům sdělit předem, neb třeba pro těhotné to může být problém. Dále potřebujeme cca 4-5 m na zemi na střihání kůží. A pak místo, kde budeme lepit – jiný větratelný prostor (pokud je více než 10° C, může být i venku) jinak chodba, koupelna s oknem, apod. Pokud nejste za humny, tak ještě možnost přespání pro mne, klidně v místě kde tvoříme, vozím svou peřinu a karimatku. Maximální počet lidí na kurzu je 12-14 (dle toho co šijeme), minimální závisí na vaší vzdálenosti od Českých Budějovic (dle osobní domluvy).

Share This