INFO

JAK SE PŘIHLÁSIT

Neboť je vše jinak, než bývalo, já stavím domek – víceméně svýma vlastníma rukama, kurzů bude teď pomálu a pouze pro 4 účastníky,  je třeba zjistit, zda je ještě místo! Volejte 776020003, či pište sms, případně použijte  WhatsApp, či messenger Eva Macková.  Poté, co zjistíte, že místo je volné, bude pro Vás rezervováno 48hod, do té doby uhradíte zálohu, nebo rezervace propadá. Zálohu, ve výši 2000,-Kč, zašlete na účet číslo 2801531636/2010. Pro zahraniční platby v eurech IBAN CZ0320100000002301487413. Do zprávy pro příjemce platby je NUTNO uvést kód zaslaný při rezervaci, bez toho nepoznám od koho peníze přišly. 

 

CO VZÍT S SEBOU

Kurzy u mne v chatce –  pro dobrodruhy:  spacák, buřty na páteční oheň,  pracovní oblečení,  případně gumové rukavice. Dobrovolně něco na svačinky – mlsání.
/snídaně (so-ne), obědy (so-ne) a večeře(so) zajištěny/  Pokud máte nějaká potravinová omezení, hlaste!  Bohužel nezvládnu  vše zařídit. Alergie na celer ano – vynechám z vaření, pokud ovšem jste zcela bezlepkoví, či vegani je nutné přivézt si své jídlo.

Kurzy u Vás: papíry- obyčejné z tiskárny -bílé z obou stran, fén (na balerínky a celoročky nemusí mít každý, můžeme si půjčit, někdy ho ani nepoužijeme, ale je třeba botu dosušit před lepením. Na zimní botky raději berte!) Doporučené ještě: náplast bez polštářků, nebo tejp (nenechává lepidlo na rukou) – poslouží k ochraně prstů při dotahování stehů, gumové rukavice (fajn jsou ty od pečiva, či od pumpy), pracovní oblečení.  Nadšení tvořit a trpělivost – slibuji, že to bude zábava, ale i emoční trénink. 

CO VÁS ČEKÁ

BOTKY:
Kůže přírodní barvy, připravení střihu na Vaši nohu, dírky na šití – kdy šídlo a kdy kleštičky, barvení kůže – přes 20 barev, které je možno tónovat od světlého po tmavý odstín, jak barvy prolnout, jak dozdobit –  jak použít průrazníky a raznice, šablony, razítka, šití pevným sedlářským stehem,  lepení plotny,  začištění okrajů.

KABELKY:
Kromě barvení, šití, průrazníků a raznic vám ukážu jak se vytváří plastický vzor, na který není při šití botek dostatek času.

CHCETE KURZ U VÁS?  

Máte kolem sebe kamarády, co by chtěli také botky a nechcete nikam jezdit? Zorganizujte kurz u Vás. Je třeba zajistit prostor, kde každý účastník bude mít místo, asi jako kdyby maloval na A3, ideálně u stolu se židlí. Pracovali jsme už i ve velikém obýváku na zemi, jen je to dobré účastníkům sdělit předem, neb třeba pro těhotné to může být problém. Dále potřebujeme cca 4-5 m na zemi na střihání kůží. A pak místo, kde budeme lepit – jiný větratelný prostor (pokud je více než 10° C, může být i venku) jinak chodba, koupelna s oknem, apod. Pokud nejste za humny, tak ještě možnost přespání pro mne, klidně v místě kde tvoříme, vozím svou peřinu a karimatku. Minimální počet lidí závisí na vaší vzdálenosti od Českých Budějovic (dle osobní domluvy), maximální počet lidí je 12-14 (dle toho co šijeme). 

Share This