NĚCO MÁLO (více) O MNĚ

V životě jsem prošla mnoha zaměstnáními, která mne více, či méně bavila a zjistila, že práce od .. do .. a běda, když se trochu zpozdíš z oběda, fakt není pro mě.

A tak jsem skončila na volné noze .. a věřte, taková volná .. bosá nožka v ranní letní trávě .. no to je .. ale když začne být trochu chladno, mají mé nožky rády botky .. A jak jsem se k šití bot dostala? Byla mi položena tato otázka “Jak dlouho to děláte, co vše děláte a proč jste se rozhodla to dělat, proč Vás to baví. Musím říct, že hlavně poslední část mě pobavila .. proč mě to baví? Bůh ví, někoho baví číst a někoho tvořit. Už jako dítě jsem raději rýsovala úkol z geometrie, než se naučila letopočty. Mé tvoření tedy trvá od dětství a postupně přes šití z látky, pletení pedigu, malování na sklo, hedvábí, textil .. s tím jsem již jezdila i na trhy a dělala občas kurzy .. jsem se asi před 7 lety dostala ke kůži.

Šila jsem peněženky, kabelky, pásky, obaly a pouzdra až jednoho dne jsem viděla video o výrobě bot a tím se odstartovala lavina. Několik měsíců jsem spala 4 hodiny denně a vše, co se netýkalo bot mě děsně rušilo. Hledala jsem další videa, články, materiály, lidi, co mne mohou něco naučit a zkoušela a šila a šila, až botku ušila.

A pak chtěli botky i kamarádi a další kamarádi to chtěli také zkusit a aaa .. tak vznikly kurzy. A já jsem za to opravdu vděčná, neboť mne ta krasná tvořivá setkání ohromně bavííííí!

 

Share This